Kiedy warto kupić kompleksowe ubezpieczenie? Urodzenie dziecka to dobry moment na to, by rozważyć zakup polisy. Tym bardziej, że na rynku ubezpieczeń są dostępne produkty dedykowane specjalnie dla mam i dzieci. Pakiety ubezpieczeniowe oferowane przez Link4 pozwalają elastycznie dopasować zakres ochrony do indywidualnych potrzeb wielu z nas, dzięki czemu każda mama znajdzie coś dla siebie.

Jakie ubezpieczenie? Urodzenie dziecka to przełomowy moment w życiu

Narodziny dziecka to przełomowy moment w życiu wielu z nas. I choć często wydaje nam się, że jesteśmy nie do zastąpienia czasem zdarzają się sytuacje, w których przyda nam się wsparcie zapewnione przez ubezpieczenie. Urodzenie dziecka wiąże się, bowiem z wieloma obawami nie tylko związanymi z opieką nad nim, ale też z ze stanem zdrowia mamy i niemowlęcia. Dlatego szczególnie wtedy warto pomyśleć o kompleksowym ubezpieczeniu, które może okazać się ogromnym wsparciem w wielu nieprzewidzianych sytuacjach związanych z opieką nad dzieckiem. Na rynku ubezpieczeń możemy znaleźć kilka ciekawych ofert, jedną z nich jest ubezpieczenie Link4 Mama, które zostało stworzone właśnie z myślą o rodzicach. Co ważne pozwala ono zadbać nie tylko o ich spokój i bezpieczeństwo, ale też zapewnia dodatkową ochronę dziecku.

Kompleksowe ubezpieczenie – urodzenie dziecka i co dalej?

Jak dobrać kompleksowe ubezpieczenie? Urodzenie dziecka zmienia nasze postrzeganie wielu spraw. Dlatego warto wówczas zadbać o swoją pełną ochronę ubezpieczeniową, tak by otrzymać rzeczywiste wsparcie ubezpieczyciela w razie nagłego wypadku lub zachorowania. A taką pomoc zapewnia jedynie elastyczny produkt, który możemy dobrać do naszych indywidualnych potrzeb ubezpieczeniowych. Dlatego warto zapoznać się z wspomnianym wyżej ubezpieczeniem Link4 Mama. Produkt ten pozwala nam dopasować poszczególne elementy polisy, nie tylko do naszych oczekiwań, ale też do domowego budżetu. Co ważne w podobny sposób możemy też ubezpieczyć dziecko.

Pakietowe ubezpieczenie – urodzenie dziecka to idealny czas, by zadbać o siebie

Jak już wcześniej wspominaliśmy pakiety ubezpieczeniowe oferowane przez Link4 pozwalają indywidualnie dobrać poszczególne warianty ochrony, dzięki czemu każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Przykładowo ubezpieczenie Link4 Mama możemy elastycznie uzupełnić o takie produkty jak:

  • Szybka Pomoc – opcja ta gwarantuje pomoc ubezpieczyciela w razie nieszczęśliwego wypadku lub poważnego zachorowania.
  • NNW – w ramach ubezpieczenia od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków ubezpieczyciel zapewnia wypłatę świadczeń w momencie poniesienia uszczerbku na zdrowiu lub śmierci, w zakres ochrony wchodzi również pobyt w szpitalu czy też choroby spowodowane ugryzieniem lub ukąszeniem przez owada lub kleszcza.
  • Zdrowie – w ramach, którego ubezpieczyciel zorganizuje konsultacje telemedyczne z lekarzem Podstawowej Opieki Zdrowotnej (internistą, pediatrą) oraz pomoże zorganizować wizytę u lekarza specjalisty, a także pokryje 50 procent jej kosztów.
  • Pomoc Prawna – która zapewnia pomoc prawną polegającą między innymi na opracowaniu pism i dokumentów, a także na przygotowaniu opinii prawnej.
  • OC w życiu prywatnym – w ramach, którego ochroną objęte są szkody osobowe lub rzeczowe wyrządzone przez rodzica lub dziecko osobom trzecim, w związku z wykonywaniem czynności życia prywatnego.

Jak widać zakres ochrony naprawdę możemy dopasować do swoich indywidualnych potrzeb związanych z aktualną sytuacją życiową. I choć mogłoby się wydawać, że po narodzinach dziecka każdy powinien skupić się przede wszystkim na nim, to każda mama powinna zadbać także o siebie i swoje ubezpieczenie. Urodzenie dziecka i opieka nad nim to piękna, choć trudna przygoda. Dlatego czasem warto też pomyśleć o sobie, bo przecież szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko… a tym samym i cała rodzina.

Źródło: Link4

Artykuł zawiera linki sponsorowane