LUX MED Ubezpieczenia, ubezpieczyciel należący do Grupy LUX MED wprowadził na rynek innowacyjny produkt – Ubezpieczenie Szpitalne LUX MED. Produkt nosi nazwę Pełna Opieka. 

Ubezpieczenie Szpitalne LUX MED 

Opublikowane przez firmę informacje wskazują, że Ubezpieczenie Szpitalne LUX MED – Pełna Opieka to pierwsza na rynku polisa „All risk”. Produkt zapewnia opiekę szpitalną w szpitalach Grupy LUX MED oraz starannie dobranych szpitalach partnerskich. Co więcej, ubezpieczenie obejmuje całość leczenia: od diagnostyki szpitalnej, przez zabiegi planowe, pomoc w nagłych przypadkach, aż po rehabilitację poszpitalną i przegląd zdrowia. Wyróżnikiem oferty jest  Koordynator Opieki Szpitalnej, który wspiera i prowadzi pacjenta od momentu zgłoszenia, przez cały proces leczenia w szpitalu. Ubezpieczenie obejmuje wszystkie procedury z danych obszarów medycznych, poza wyraźnie wskazanymi wyjątkami. 

Co obejmuje ubezpieczenie? 

Ubezpieczenie Szpitalne LUX MED – Pełna Opieka składa się z trzech elementów:  

  • świadczeń szpitalnych np. operacji kardiologicznych, ginekologicznych, zabiegów ortopedycznych czy laryngologicznych, 
  • koordynacji Opieki Szpitalnej, czyli osoby, która przeprowadzi klienta przez wszystkie etapy leczenia, 
  • szpitalnego Przeglądu Zdrowia, czyli kompleksowych badań profilaktycznych w sytuacji, gdy w ciągu 2 lat od zakupu ubezpieczenia nie skorzystano z usług firmy. 

Firma zaznacza, że dokładne informacje o poszczególnych wariantach ubezpieczenia można znaleźć w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU). 

Kampania reklamowa 

Warto zauważyć, że nową usługę promuje kampania reklamowa. Jej hasło to: „Odetchnij – zadbamy o Ciebie”. 

Hasło kampanii ubezpieczyciela z Grupy LUX MED to „Odetchnij – Zadbamy o Ciebie”.  W kreacjach pokazaliśmy sytuacje, które mogą spotkać każdego z nas. Mowa tutaj o konieczności leczenia w szpitalu w związku z nagłym i nieprzewidzianym pogorszeniem stanu zdrowia,  ale też planowaną operacją czy porodem. Pokazujemy unikalne  benefity Ubezpieczenia Szpitalnego LUX MED – Pełna Opieka – dostęp do  kompleksowego leczenia w komfortowych szpitalach oraz kompleksową opiekę i koordynację leczenia, dzięki którym pobyt w szpitalu nie musi być stresujący – mówi Paweł Masiukiewicz, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej Grupy LUX MED. 

Jak możemy przeczytać, kampania potrwa do końca czerwca. Jest realizowana na platformach VOD, w radio, mediach społecznościowych oraz w sieci Google. Spoty reklamowe można obejrzeć między innymi na kanale Grupy LUX MED na YouTube. 

Źródło: LUX MED