logo nationale nederlanden

„Ubezpieczenie na wypadek nowotworu” znajdujące się w ofercie Nationale-Nederlanden, zostało docenione w rankingu „Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2023”. Przypominamy, że nowa odsłona produktu, stworzonego z myślą o ochronie zdrowia i życia, stanowi umowę dodatkową do polisy na życie „Ochrona Jutra”. 

„Ubezpieczenie na wypadek nowotworu” wyróżnione 

„Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku” to ranking, który ma za zadanie wyróżniać najlepsze produkty i usługi debiutujące na rynku, a które zdobyły najwyższe uznanie wśród klientów. Każdego roku w każdej kategorii przyznawany jest tylko jeden tytuł. Podczas tegorocznej edycji, spośród produktów zdrowotnych oferowanych przez firmy ubezpieczeniowe, wyróżniono „Ubezpieczenie na wypadek nowotworu” Nationale-Nederlanden. 

– Naszą ofertę zawsze przygotowujemy z uwzględnieniem opinii klientów, na podstawie przeprowadzonych badań i analiz. Tak było również w przypadku nowej odsłony „Ubezpieczenia na wypadek nowotworu”. Zapytaliśmy naszych klientów, za co doceniają ten produkt. Ankietowani jasno wskazali na możliwość dostosowania ochrony do indywidualnych potrzeb i konkretnych życiowych sytuacji, pozytywnie ocenili również podział na moduły oraz zakres polisy. Co więcej, klienci uznali także, że zaproponowane przez nas rozwiązanie wpisuje się w nowoczesne podejście do ubezpieczeń. Tym bardziej cieszy nas fakt, że po raz kolejny znaleźliśmy się w prestiżowym gronie laureatów rankingu „Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku”, a nowa odsłona „Ubezpieczenia na wypadek nowotworu” została doceniona. To dla nas ważne wyróżnienie i potwierdzenie, że nasze podejście do projektowania produktów się sprawdza – mówi Joanna Walczuk, dyrektorka ds. produktów w Nationale-Nederlanden. 

Nowa wersja „Ubezpieczenia na wypadek nowotworu” 

Nowa wersja „Ubezpieczenia na wypadek nowotworu” umożliwia wybór jednego spośród dwóch wariantów. Podstawowy uwzględnia aż 90 typów nowotworów. Z kolei pełny, zawiera ponad 150 rodzajów nowotworów złośliwych i łagodnych. Ubezpieczyciel podkreśla, że jego oferta gwarantuje najszerszy zakres na rynku – obejmuje wszystkie nowotwory wymagające leczenia, tj. operacje, chemioterapię lub radioterapię. Suma ubezpieczenia to aż 1 mln złotych. Do umowy mogą przystąpić osoby między 16. a 65. rokiem życia. Co istotne, firma rozszerzyła także wiek ochrony do 70 lat. 

Assistance na wypadek nowotworu 

Warto podkreślić, że produkt w nowej odsłonie zapewnia także szerszą opiekę w ramach „Assistance na wypadek nowotworu”. Nowy limit na usługi w tym zakresie podniesiono z 5 tys. zł. do 25 tys. zł. Pakiet obejmuje pomoc psychoonkologa dla ubezpieczonego lub jego bliskich. Dodatkowo, ubezpieczyciel zorganizuje i pokryje koszty zabiegu z zakresu chirurgii plastycznej, który będzie miał za zadanie zrekonstruować narząd czy usunąć blizny. Chory może skorzystać także z takich usług jak transport medyczny, organizacja procesu rehabilitacyjnego czy wypożyczenie lub zakup sprzętu niezbędnego do rekonwalescencji. 

Więcej informacji na temat wyróżnionego produktu można znaleźć na stronie Nationale-Nederlanden

Źródło: Nationale-Nederlanden