TUZ Ubezpieczenia wprowadziło na rynek nowy produkt skierowany dla przewoźników drogowych. Polisa to nowość w ofercie specjalistycznych ubezpieczeń, które są skierowane do konkretnych grup zawodowych.
 

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na polskim rynku transportowym, wprowadzenie OC Przewoźnika Drogowego jest kontynuacją przyjętej strategii firmy do ofert ubezpieczeń specjalistycznych dla konkretnych grup zawodowych.
 

Nowy produkt TUZ Ubezpieczenia

 
Nowy produkt TUZ Ubezpieczenia skierowany jest do polskich przewoźników drogowych, którzy przewożą osoby i mienie. Polisa obejmuje ochroną zobowiązania przewoźnika lub sprawy, które są skierowane przeciw niemu w związku z wykonywaną działalnością. Roszczenia finansowe mogą wynikać z nieprzewidzianego zdarzenia losowego, co skutkuje  niemożnością spełnienia zobowiązania lub roszczenia finansowego.
 
Na temat nowego produktu wypowiedział się Piotr Zadrożny, prezes zarządu TUZ Ubezpieczenia:
 
„Chcemy być postrzegani jako towarzystwo specjalizujące się w ubezpieczeniach odpowiedzialności cywilnej różnych grup zawodowych, których wprowadzenie w innych zakładach jest nieopłacalne ze względu na wąską grupę odbiorców. W przeciwieństwie do innych towarzystw właśnie w takiej specjalizacji widzimy swoją rolę. Jako że jesteśmy firmą polską, pragniemy wspierać krajowe grupy zawodowe oferując im specjalistyczne ubezpieczenia”
 
Wprowadzenie produktu OC Przewoźnika Drogowego to jeden z elementów realizacji strategii ubezpieczyciela, która przewiduje przekształcenie firmy w towarzystwo butikowe.
 
Źródło: TUZ Ubezpieczenia, gu.com.pl