LINK4 wprowadza do swojej oferty opcję – Ochrona Zniżki. Klienci mogą z niej skorzystać podczas zawierania umowy ubezpieczenia OC albo kupując pakiet OC/AC. W ten sposób mogą zabezpieczyć swój kapitał zniżek za bezszkodową jazdę – czyli czynnik, który znacząco wpływa na wysokość składki. 

Opcja Ochrony Zniżki w LINK4 

LINK4 wprowadził do swojej oferty korzystną dla klienta opcję – Ochrona Zniżki. Jej zakup jest możliwy podczas zawierania umowy OC lub zakupu pakietu OC/AC. Produkt zabezpiecza kapitał zniżek za bezszkodową jazdę. W praktyce oznacza to, że z opcją Ochronę Zniżki klient zyska gwarancję, że przy wyliczeniu składki za kolejny okres ubezpieczenia pojazdu, ubezpieczyciel nie uwzględni zwyżki za pierwszą szkodę z ubezpieczenia OC oraz za pierwszą szkodę z ubezpieczenia AC. Co istotne, nie ma tu znaczenia wartość takiej szkody. 

Utrata zniżek po kolizji 

Warto podkreślić, że w razie spowodowania większej liczby szkód w ciągu roku, przy wyliczaniu kolejnej składki ubezpieczyciel uwzględni te szkody, poza pierwszą, która została objęta klauzulą Ochrona Zniżki. 

Jak wiadomo utrata zniżek po kolizji jest powszechnie stosowaną praktyką u niemal każdego ubezpieczyciela. Bez wątpienia najlepszym sposobem na zachowanie zniżek jest bezpieczna i ostrożna jazda. Jednak nawet bardzo roztropnym kierowcom zdarza się popełnić błąd, czasami wystarczy tylko chwila. A niestety utrata zniżek może spowodować, że zakup ubezpieczenia komunikacyjnego na następny rok okaże się mocno odczuwalny dla naszego budżetu. 

Ile kosztuje Ochrona Zniżki? 

Aby zabezpieczyć swoje zniżki i wciąż cieszyć się wypracowanym wcześniej rabatem, warto skorzystać z klauzuli Ochrona Zniżki w LINK4. Co ważne, opcja ta dostępna jest we wszystkich kanałach sprzedaży. Ile kosztuje produkt? Cena dodatku Ochrona Zniżki do OC wynosi 35 zł, a do pakietu OC/AC – 99 zł. Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU możemy znaleźć na stronie ubezpieczyciela. 

Źródło: LINK4