Kolejny bank dołączył do swojej oferty ubezpieczenia komunikacyjne od LINK4. Od teraz klienci Santander Bank Polska mogą kupić za pomocą bankowości internetowej i mobilnej polisy OC, AC, NNW i Assistance. Wcześniej takie rozwiązania wprowadził PKO BP i Alior Bank. 

Jak kupić ubezpieczenia komunikacyjne od LINK4? 

Santander Bank Polska dołączył do swojej oferty ubezpieczenia samochodu od LINK4. Jak kupić ubezpieczenia komunikacyjne od LINK4 za pośrednictwem banku? Klienci po zalogowaniu się do bankowości internetowej lub mobilnej muszą wejść w zakładkę Ubezpieczenia, wybrać opcję Ubezpieczenie samochodu, a następnie spośród 4 innych Towarzystw Ubezpieczeniowych wybrać ofertę np. LINK4. 

LINK4 konsekwentnie realizuje strategię rozwoju swojej oferty w kanale bancassurance. Z Santander Bank Polska łączy nas innowacyjność rozwiązań i budowanie najlepszych doświadczeń klientów. To już trzeci bank z kolei, po PKO BP i Alior Bank, który umożliwia swoim klientom zakup naszych  ubezpieczeń. Doświadczenia z tej współpracy są bardzo obiecujące i dlatego niebawem chcemy rozszerzyć  ją o kolejne banki – wyjaśnia Patrycja Kotecka, członek zarządu LINK4. 

Kanał bancassurance rośnie w siłę 

Ubezpieczyciel podkreśla, że rozwiązanie przygotowane przez Santander Bank Polska zapewnia wygodę i przyjazność. Jak wskazuje, liczba pól, w które trzeba kliknąć, by otrzymać ofertę, została ograniczona do minimum. Ponadto, w prosty sposób można zapisać wniosek i wrócić do niego później, a dane osobowe klienta banku i jego pojazdu – w większości przypadków – uzupełnią się automatycznie. Po wyborze oferty LINK4 wystarczy potwierdzić jej zakup i opłacić polisę z konta w Santander Bank Polska. 

Jesteśmy dumni, że po kilkunastu miesiącach intensywnej pracy zakończyliśmy z sukcesem etap integracji systemów i możemy zaoferować nasze polisy komunikacyjne bezpośrednio klientom Santander Bank Polska. W przygotowanie tego projektu zaangażowanych było kilkadziesiąt osób z praktycznie każdego obszaru LINK4. Kanał bancassurance rośnie w siłę, co nas bardzo cieszy, bo dzięki niemu klienci mają możliwość zakupu ubezpieczenia w najwygodniejszy dla nich sposób – mówi Mariusz Rosa, dyrektor Pionu Rozwoju Biznesu i Innowacji LINK4. 

Oferta LINK4 

Przypominamy, że ubezpieczenia komunikacyjne LINK4 zapewniają kierowcom kompleksową ochronę i cieszą się dużym uznaniem na rynku. W ostatnim czasie pakiet OC wraz z Programem Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony od LINK4 zajął pierwsze miejsce w niezależnym rankingu ubezpieczycieli na rok 2022 przygotowanym przez „Gazetę Bankową”. 

Źródło: LINK4