„Kiedyś to było”. Czasy się zmieniają i dotyczy to także branży ubezpieczeniowej. Każdy z nas zgubił się choć raz na YouTubie i natrafił na filmiki z przeszłości. Nam się też to przytrafiło i przez przypadek znaleźliśmy reklamę PZU z 1992 roku. Czujecie ten klimat? My tak.

Stare reklamy ubezpieczeń

Rozwój techniki, kanały dystrybucji, efekty specjalne, grafika sprawiają, że reklamy z lat 90 wyglądają zupełnie jak z innej epoki. Mimo tego, chętnie wracamy do starych produkcji. Starsi Agenci Ubezpieczeniowi pewnie pamiętają jakie reklamy królowały w telewizji w latach 90. Proponujemy powrót do przeszłości.

Natrafiając na YouTubie na kanał WG Studio Video dowiadujemy się, że poniższa reklama wizerunkowa PZU to jeden z pierwszych telewizyjnych filmów reklamowych, kręconych na taśmie filmowej, w 1992 roku. Negatyw firmy AGFA, korekcja barwna w Berlinie. Autorem zdjęć był Witold Adamek. Poniżej również znajdują się inne filmy, które WG Studio Video produkowało dla PZU. Sami przyznacie, że klimat lat 90 jest pokazany idealnie.

Zobacz reklamę ubezpieczeń z 1992 roku!

A Wy jakie reklamy ubezpieczeń wspominacie najlepiej?

źródło: youtube.com | fot. po prostu PZU / YouTube