W niedzielę 9 czerwca 2024 r. odbywał się Lututowski Bieg Wolności 1863. Prévoir jako partner Banku Spółdzielczego w Lututowie już po raz kolejny wsparło inicjatywę, której celem jest między innymi przekazanie wiedzy młodemu pokoleniu. 

Lututowski Bieg Wolności 

Lututowski Bieg Wolności został zorganizowany w niedzielę 9 czerwca w podlututowskim lesie, gdzie przed 159 laty doszło do starcia polskich powstańców z oddziałami rosyjskiego zaborcy. Celem tego wydarzenia jest oddanie hołdu poległym bohaterom oraz przekazanie wiedzy młodemu pokoleniu o tym historycznym wydarzeniu. Z opublikowanych informacji wynika, że przy ul. Powstańców Styczniowych, pod obeliskiem przy lesie, zgromadzili się przedstawiciele samorządów i organizacji społecznych. Wszystkich gości i uczestników przywitali wspólnie burmistrz Marek Pikuła oraz prezes Rejonowego Banku Spółdzielczego Tomasz Klimecki. 

Ubezpieczyciel ma zamiar podtrzymywać tradycję uczestniczenia w biegu również w kolejnych latach. 

Stanowisko Prévoir 

W tym roku biegacze mogli startować w 6 kategoriach wiekowych. Na samym początku symboliczny dystans przemierzyły osoby niepełnosprawne, następnie przedszkolacy, uczniowie szkół podstawowych oraz pozostali uczestnicy. Jak możemy przeczytać, dla zwycięzców w kategorii dziecięcej Prévoir ufundowało nagrodę w postaci roweru, który zwycięzcy z ramienia Prévoir wręczyła Dyrektorka Sieci Bancassurance Agnieszka Wilusz-Wierzbicka. 

Podczas wydarzenia swoje stanowiska przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich oraz przedsiębiorcy z terenu gminy Lututów, dzięki czemu w trakcie wydarzenia nie zabrakło pysznych potraw i lokalnych smakołyków. Z kolei przy stoisku Prévoir uczestnicy biegu mogli napić się wody, odpocząć na firmowych leżakach oraz otrzymać informacje o ubezpieczeniu „ProKredyt +”. Chętni mogli także porozmawiać z parterem Prévoir jakim jest Bank Spółdzielczy w Lututowie. 

Zmiany na czele polskiego Oddziału Prevoir 

Warto przypomnieć, że 3 czerwca 2024 r. doszło do zmian na czele polskiego Oddziału Prevoir. Decyzją Rady Nadzorczej na stanowisko Dyrektora Oddziału  Prévoir – Vie Groupe Prévoir S.A. w Polsce została powołana Iwona Zemła. Zastąpiła ona Khamsayę Soukhavong’a, który zarządza aktualnie Departamentem Rozwoju Międzynarodowego w Prévoir – Vie. Z informacji opublikowanych przez ubezpieczyciela wynika, że Iwona Zemła jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie na wydziale Handlu Zagranicznego i posiada 25 letnie doświadczenie w ubezpieczeniach na życie. W strukturach Prévoir odpowiadała dotychczas zarówno za pion administracyjny, jak i sprzedażowy. Pracowała m.in. dla takich firm jak American International Group (AIG) oraz Kraft Jacobs Suchard, gdzie uczestniczyła w budowie i rozwoju struktur handlowych. 

Źródło: Prévoir