Chciałbyś mieć w swojej ofercie produkty TUW Pocztowe? Rekrutacja czy umowa podpisana bezpośrednio z ubezpieczycielem nie leży w zasięgu Twoich możliwości? Spróbuj nawiązać współpracę z multiagencją ubezpieczeniową, która ma w swoim portfelu ubezpieczenia tego Towarzystwa Ubezpieczeń. Jak to zrobić? Wyjaśniamy w oparciu o agencję SuperUbezpieczenia.pl.

TUW Pocztowe – rekrutacja bezpośrednia nie zawsze jest możliwa

Analiza rynku pokazuje, że większość agentów ubezpieczeniowych stawia na różnorodność oferowanych produktów ubezpieczeniowych. Dzięki temu jest im dużo łatwiej dopasować ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb klientów. Z tego też powodu często pojawia się zainteresowanie współpracą z TUW Pocztowe. Rekrutacja do tego, by zostać pośrednikiem ubezpieczyciela nie zawsze jest jednak łatwa. Nie każdy też chce przechodzić przez żmudny proces związany z podpisaniem umowy agencyjnej czy też koniecznością realizowania pewnego poziomu sprzedaży.  Dlatego dla wielu osób doskonałą alternatywą będzie współpraca z multiagencją, która ma w swojej ofercie produkty Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych.

TUW Pocztowe – rekrutacja prowadzona przez multiagencję

Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych powstało z myślą o ubezpieczeniu majątku Poczty Polskiej i należących do niej spółek zależnych. Jednak wraz z rozwojem działalności ubezpieczyciel rozpoczął sprzedaż produktów także dla klientów indywidualnych w zakresie ubezpieczeń majątkowych, osobowych i komunikacyjnych, a także uzupełnił ofertę o polisy podróżne oraz o dotowane ubezpieczenia dla rolników, tj. ubezpieczenie upraw i zwierząt gospodarskich.

Mimo tego, że początkowo dystrybucja ubezpieczeń odbywała się za pośrednictwem placówek pocztowych, dziś produkty tego ubezpieczyciela mają w swoich ofertach także agenci ubezpieczeniowi. A z uwagi na rosnące zainteresowanie klientów produktami TUW Pocztowe rekrutacja umożliwiająca sprzedaż ubezpieczeń tego Towarzystwa odbywa się również za pośrednictwem multiagencji. Jedną z nich są SuperUbezpieczenia.pl.

Jak zostać OFWCA TUW Pocztowe? Rekrutacja w Superubezpieczenia.pl

Jeżeli jesteś zainteresowany tym, by zostać OFWCA TUW Pocztowe rekrutacja w SuperUbezpieczenia.pl jest skierowana właśnie do Ciebie. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 535 006 260 lub napisać maila na adres wspolpraca@superubezpieczenia.pl.

Współpraca z multiagencją oznacza korzystny system prowizyjny, brak planów sprzedażowych, wsparcie marketingowe oraz w razie potrzeby pomoc doświadczonych ekspertów. Bez względu na to czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę zawodową w branży ubezpieczeniowej, czy już od lat działasz na rynku i poszerzasz swoją ofertę produktową – SuperUbezpieczenia.pl pomogą Ci podążać swoją ścieżką kariery w oparciu o trzy modele biznesowe. To Ty zdecydujesz, co najbardziej odpowiada Twoim aktualnym potrzebom. Sprawdź już dziś, które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze.

Artykuł partnera


Reklama? Napisz: kontakt@obau.pl