SuperUbezpieczenia.pl poszerzyły swoją ofertę sprzedażową o ubezpieczenia EUROINS Insurance Group. Sprzedaż polis odbywa się również poprzez stworzony przez Multiagencję program SuperAgent, który ma za zadanie wspierać pracę agentów i przyspieszać proces obsługi Klienta. Aby korzystać z narzędzia, nie trzeba mieć umowy z agencją, wystarczy wykupić abonament lub skorzystać z darmowego okresu próbnego.

Grupa EUROINS nowy gracz na rynku ubezpieczeń

EUROINS Insurance Grup to ubezpieczyciel prowadzący działalność na rynkach Europy Centralnej, Południowej i Wschodniej. Aktualnie działa w siedmiu krajach Unii Europejskiej oferując produkty ubezpieczeniowe z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, zdrowotnych oraz na życie. Na stronie Ubezpieczyciela możemy przeczytać, że jego udział w rynku bułgarskim, rumuńskim oraz macedońskim wynosi 7%. EUROINS w 2014r. wszedł na rynek Grecki, a od 2016r. działa na rynku ukraińskim przejmując HDI Strakhuvannya. Ubezpieczyciel jest także obecny na rynku włoskim i hiszpańskim.

W naszym kraju EUROINS skupia się na sprzedaży ubezpieczeń klientom indywidualnym poprzez agencyjny kanał dystrybucji. Przedstawicielem Ubezpieczyciela w Polsce jest EINS Polska Sp. z o.o. Aktualnie EUROINS oferuje na naszym rynku szeroki wachlarz produktów z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych i assistance. Trwają także prace nad wprowadzeniem na polski rynek nowych produktów ubezpieczeniowych. Co ważne główny właściciel EUROINS- EuroHold notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, oraz notyfikowanym w Polsce zakładem ubezpieczeń.

SuperAgent – odpowiedź na potrzeby agentów

SuperUbezpieczenia.pl to jedna z największych Multiagencji Ubezpieczeniowych w Polsce, posiadająca ponad 20 letnie doświadczenie sprzedażowe. Innowacyjne podejście do sprzedaży ubezpieczeń sprawiło, że Agencja cieszy się dużym zaufaniem wśród Klientów i współpracujących z nią Agentów. Przede wszystkim jednak nowatorskie spojrzenie na rynek ubezpieczeń sprawiło, że Multiagencja SuperUbezpieczenia.pl stworzyła pogram SuperAgent, który wznosi zarządzanie agencją oraz obsługę Klienta na wyższy poziom. Narzędzie wspiera pracę agenta ubezpieczeniowego w codziennych procesach sprzedażowych łącząc w sobie funkcjonalności i zalety takich narzędzi jak CRM oraz kalkulator OC/AC. Za pomocą programu można szybko zarządzać kontaktami, zapisywać kalkulację oraz przeprowadzić APK. Ważną funkcją jest również automatyczne generowanie wznowień.

Z licencji abonamentowej programu SuperAgent korzysta już z  sukcesem wiele podmiotów z branży ubezpieczeniowej na terenie całej Polski.

Wypełnij Formularz – Wypróbuj SuperAgenta za darmo!

Wprowadzenie do sprzedaży produktów grupy EUROINS ma na celu poszerzenie dostępnych ofert sprzedażowych. Co ważne cały proces sprzedaży polis EUROINS można zakończyć w programie SuperAgent za pomocą modułu polisowania.

Źródło: EUROINS, SuperUbezpieczenia.pl

Wpis sponsorowany – poznaj naszą ofertę reklamową