Ubezpieczenie Link4 Mama to oferta stworzona specjalnie z myślą o mamach i dzieciach. Ubezpieczyciel w ramach rożnych pakietów ochronnych gwarantuje między innymi szybką pomoc na wypadek nieszczęśliwego wypadku, daje możliwość konsultacji z lekarzem, położną a nawet pediatrą oraz zorganizuje i pokryje koszty wizyt u psychologa. W zależności od wybranego wariantu polisę NNW dla jednego dziecka na cały rok można nabyć już od 42 zł (suma ubezpieczenia wynosi w tym przypadku 15.000 zł)

Dla kogo jest ubezpieczenie Link4 Mama?

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć tego, że zdrowa i szczęśliwa mama to zdrowa i szczęśliwa rodzina. Dlatego tak ważne jest to, by matki stawiały siebie na pierwszym miejscu, nawet wówczas, gdy myślą o własnej ochronie ubezpieczeniowej.

Stworzone właśnie dla nich ubezpieczenie LINK4 Mama wspiera kobiety w nagłych sytuacjach, szczególnie, gdy to one mają cały dom na głowie. Dzięki specjalnym pakietom ubezpieczyciel zapewni wsparcie w momencie nieszczęśliwego wypadku np. organizując i pokrywając koszty pomocy domowej. A w ramach OC w życiu prywatnym weźmie odpowiedzialność finansową za zdarzenia, jeśli to ubezpieczona będzie zobowiązana do naprawienia powstałych szkód. Z kolei dzięki pakietowi Zdrowie Mamy można skorzystać o każdej porze dnia i nocy z rozmowy z lekarzem, położną czy pediatrą. Dla wielu kobiet niezwykle pomocna może się też okazać możliwość organizacji i pokrycia kosztów wizyt u psychologa. Jak widać ubezpieczenie LINK4 Mama gwarantuje wsparcie w wielu trudnych sytuacjach. Dlatego polecane jest tym wszystkim kobietom, które chcą mieć zapewnioną pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach związanych z ich codziennym funkcjonowaniem.

Ubezpieczenie Link4 Mama to także ochrona dziecka

Dedykowane ubezpieczenie LINK4 Mama pozwala także na objęcie ochroną ubezpieczeniową dzieci. Polisa może okazać się bardzo cennym wsparciem na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń związanych z najmłodszymi domownikami. Ubezpieczenie dla dziecka to nie tylko NNW, które gwarantuje wypłatę świadczeń w razie nieszczęśliwego wypadku. Oferta przeznaczona dla dzieci obejmuje również ochroną wstrząśnienie mózgu, sepsę czy pneumokoki. A ubezpieczyciel dodatkowo zwraca koszty leków w przypadku, gdy dziecko zachoruje na boreliozę po ukąszeniu przez kleszcza.

Oferowane przez LINK4 pakiety umożliwiają także organizację i opłatę domowych korepetycji np. w sytuacji, gdy dziecko nagle zachoruje lub ulegnie wypadkowi (nieobecność w szkole musi wynosić więcej niż 7 dni). Co ważne ubezpieczyciel gwarantuje też wypłatę świadczeń za każdy dzień pobytu dziecka w szpitalu (w wyniku nieszczęśliwego wypadku – do 2 tys zł) , a także pomoże zorganizować w tym samym miejscu łóżko w szpitalu, a jeżeli nie będzie takiej możliwości pobyt w hotelu dla rodzica i pokryje jego koszt.

Cennym wsparciem dla mam (w przypadku zachorowania) może też być możliwość wykupienia leków i dostarczenie ich pod adres osoby ubezpieczonej przez osobę, która będzie zorganizowana przez ubezpieczyciela.

Ile kosztuje ubezpieczenie Link4 Mama?

Jak już wcześniej wspominaliśmy ubezpieczenie Link4 Mama przygotowane zostało w kilku pakietach, dzięki czemu można dopasować ochronę ubezpieczeniową do swoich indywidualnych potrzeb. I tak wersja obejmująca swoim zakresem tylko NNW dla mamy dostępna jest już od 60 zł (suma ubezpieczenia wynosi w tym przypadku 15.000 zł). W przypadku dodania ubezpieczenia OC w życiu prywatnym pakiet będzie kosztował 93,10 zł (suma ubezpieczenia wynosi w tym przypadku 30.000 zł). Z kolei włączając do wcześniej wspomnianego zakresu pakiet Zdrowie Mamy możemy spodziewać się łącznej rocznej składki w wysokości 228,78 zł. A rozszerzając ochronę o pakiet Szybka Pomoc składka wzrośnie do 248,31 zł. Niewielkim kosztem jest również włączenie opcji Pomoc Prawnika, cena za cały rok korzystania z tego produktu to 10 zł. Jak widać w ramach wszystkich pakietów oferowanych przez ubezpieczenie LINK4 Mama za polisę dla Mamy w w/w wariancie możemy zapłacić łącznie około 259 zł. Co ważne ubezpieczyciel udziela także 10 procentowej zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Jak widać kwota za cały rok kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej jest stosunkowo niewielka.

Z kolei ubezpieczenie dla dziecka, które zapewnia świadczenia w ramach NNW to roczny koszt już od 42 zł ( suma ubezpieczenia wynosi w tym przypadku 15.000 zł dla jednego dziecka ). Włączając do ochrony pakiet Zdrowie Urwisa zapłacimy 191,90 zł, a rozszerzając zakres o Szybką Pomoc, która zapewnia między innymi dostarczenie leków po zachorowaniu, czy nagłym wypadku zamkniemy się w składce 220,40 zł (podane ceny dotyczą ubezpieczenia w w/w wariancie dla jednego dziecka). Pamiętajmy, że tu również możemy liczyć na 10 procentową zniżkę w ramach Karty Dużej Rodziny.

Ubezpieczyciel umożliwia także rozłożenie składki na dwie lub cztery raty, dzięki czemu posiadając nawet bardzo ograniczony budżet możemy zadbać o odpowiednie ubezpieczenie dla siebie i dziecka. Szczegółowe informacje sprawdź w OWU LINK4 MAMA i OWU Dziecko dostępnych na link4mama.pl.

Materiał marketingowy