W niektórych rejonach naszego kraju trwają już ferie. Okres ten nieodmiennie kojarzy nam się z zimowymi aktywnościami, takimi jak narty czy snowboard. Jednak podczas zimowych szaleństw nie trudno o uraz czy wypadek. Dlatego już teraz warto zadbać o ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. 

Środki na powrót do zdrowia 

W części naszego kraju rozpoczęły się już ferie. Mimo tego, że w górach warunki bywają zmienne wielu z nas planuje rodzinny wyjazd właśnie w te rejony. Bez wątpienia zimowe szaleństwa na stoku to świetny sposób na wypoczynek. Jednak nie zapominajmy o tym, że podczas jazdy na nartach czy snowboardzie może dojść do niespodziewanych urazów czy kontuzji. Niestety nieszczęśliwy wypadek na stoku może zdarzyć się każdemu z nas, niezależnie od umiejętności. A powrót do zdrowia wymagać może czasu i pieniędzy. Dlatego pamiętajmy o tym, by przed wyjazdem na narty zadbać nie tylko o odpowiedni sprzęt, ale także o środki na badania diagnostyczne i leczenie. Jak to zrobić? Wystarczy wykupić odpowiednie ubezpieczenie.  

Ubezpieczenie NNW odNOWA 

Na rynku znajdziemy wiele produktów, które mogą zapewnić nam powrót do zdrowia po nieszczęśliwym wypadku. Jednym z nich jest ubezpieczenie NNW odNOWA, które dostępne jest w ofercie InterRisk. Polisa zastąpiła dotychczasowe ubezpieczenie NNW Plus, które jest już dobrze znane w branży. Elastyczna konstrukcja umowy, która pozwala na wybór jednej z 3 opcji głównych oraz licznych opcji dodatkowych pozwala na dopasowanie polisy do aktualnych potrzeb ubezpieczeniowych. Co ważne ubezpieczenie NNW dedykowane jest zarówno dla osób fizycznych – w tym rodzin, jak i grup pracowników (już od 3 osób). Odświeżona wersja produktu zawiera miedzy innymi ubezpieczenie spłaty rat kredytu konsumenckiego (jeśli ubezpieczony przebywał na długotrwałym zwolnieniu lekarskim), czy zwrot kosztów zużycia gazu i prądu (także w związku ze zwolnieniem lekarskim lub pobytem w szpitalu po wypadku) – opcje te w obecnych czasach mogą okazać się cennym wsparciem w razie wypadku. Ubezpieczenie NNW odNOWA to również Pakiet Medyczny po nieszczęśliwym wypadku, Asystent zdrowotny po wypadku komunikacyjnym oraz Telemedycyna czy e-Rehabilitacja. 

Dlaczego warto wybrać NNW odNOWA? 

Ubezpieczenie NNW odNOWA gwarantuje szeroki zakres ochrony. Bez wątpienia produkt tego typu może nam zapewnić bezstresowy wypoczynek podczas ferii.  

Polisa zapewnia między innymi pokrycie kosztów: 

  • leczenia, 
  • rehabilitacji, 
  • leczenia stomatologicznego, 
  • operacji plastycznych, 
  • pobytu w szpitalu w związku z nieszczęśliwym wypadkiem. 

Umowa może być zawarta w opcjach: Przezorny, Rozważny lub Wymagający. Sami możemy zdecydować, jacy będziemy podczas zimowych szaleństw na stoku. Jak już wspominaliśmy zakres ochrony można rozszerzyć o wybrane opcje dodatkowe. Jest ich aż 27! Dzięki temu zapewnimy sobie i swojej rodzinie optymalną ochronę podczas zimowego wypoczynku. 

Źródło: InterRisk TU S.A. Vienna Insurance Group