W jesiennym sezonie ubezpieczenia upraw klienci mogą liczyć na specjalną promocję. Rolnicy, którzy zdecydują się ubezpieczyć zboża i rzepak w AGRO TUW otrzymają możliwość zakupu dodatkowej ochrony od ryzyka ognia tylko za 1 zł od każdego ubezpieczonego hektara.

Ubezpieczenie upraw ze specjalną promocją

Z informacji opublikowanych przez AGRO Ubezpieczenia (AGRO TUW) wynika, że ubezpieczyciel wprowadził na bieżący jesienny sezon ubezpieczeń upraw rolnych specjalną promocję. Wszyscy rolnicy, którzy zdecydują się ubezpieczyć zboża i rzepak w AGRO Ubezpieczeniach mogą wykupić dodatkową ochronę od ryzyka ognia tylko za 1 zł od każdego ubezpieczonego hektara. 

Zależy nam, aby rolnicy uprawiający zboża i rzepak byli w pełni ubezpieczeni i posiadali realną ochronę, która zadziała w razie nieprzewidzianego zdarzenia jakim, z pewnością, jest ogień, stąd też nasza promocja na ubezpieczenie upraw od ognia tylko za złotówkę od hektara – Daniel Zahorenko, wiceprezes zarządu AGRO TUW. 

Obowiązkowe i dobrowolne ubezpieczenia upraw rolnych

Przypominamy, że ubezpieczyciel rozpoczął jesienny sezon sprzedaży obowiązkowych i  dobrowolnych ubezpieczeń upraw rolnych dotowanych z budżetu państwa już z początkiem września. Polisy AGRO ubezpieczenia są dostępne w placówkach pocztowych oraz wielu multiagencjach ubezpieczeniowych.  

Jak wygląda aktualna oferta AGRO Ubezpieczenia? W tym sezonie rolnicy mogą ubezpieczyć uprawy zbóż ozimych i ich mieszanek (ziarno); rzepak i rzepik, wykę ozimą, groch ozimy (nasiona); warzywa ozime (podziemne części roślin); drzewa i krzewy owocowe, nasadzenia truskawek (nasadzenia). Oferta została rozszerzona także o Pakiet Przymrozki, który chroni owoce drzew i krzewów owocowych od przymrozków. Ubezpieczenia upraw rolnych dostępne są w kilku pakietach, dzięki czemu klienci mogą wybrać najlepszą dla siebie opcję. 

Warto podkreślić, że tylko do końca września część składki płaconej przez rolnika będzie mogła być sfinansowana z dopłat bezpośrednich poprzez cesję. 

AGRO Ubezpieczenia – nowy podmiot na rynku ubezpieczeń rolnych

AGRO Ubezpieczenia – Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych to nowy podmiot na rynku, który przeobraził się z Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych. Ubezpieczyciel to w 100% polska firma ubezpieczeniowa, a jej właścicielem jest Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników (FSUSR). 

Dodajmy, że AGRO Ubezpieczenia to nie tylko ubezpieczenia rolne. Ubezpieczyciel ma w swojej ofercie także ubezpieczenia komunikacyjne, domów i mieszkań turystyczne czy produkty ochronne dla firm. 

Źródło: Agro Ubezpieczenia