Alwis&Secura

Działamy na rynku już prawie 18 lat i z dumą możemy stwierdzić, że jesteśmy wśród liderów multiagencji ubezpieczeniowych w Polsce. Jaki jest nasz przepis na sukces? To nie tajemnica! Jesteśmy firmą, która stawia człowieka na pierwszym miejscu. Od zawsze troszczymy się o naszych pracowników i partnerów biznesowych. Wspieramy w osiąganiu przez nich sukcesów na wielu płaszczyznach, ponieważ wiemy, że ich powodzenie przekłada się na sukces całej struktury. Ogromną satysfakcją jest dla nas fakt, że zdecydowana większość współpracowników i agentów, którzy z nami zaczynali, współpracują z Alwisem do dziś. Krótko mówiąc – człowiek ponad cyferki!

W grupie siła

Nic nie dzieje się samo – wszystko zawdzięczamy naszej wspólnej ciężkiej pracy. Dobrze wiemy, że dla agentów „czas” to towar deficytowy, dlatego zawsze wychodzimy naprzeciw ich potrzebom. Dostarczamy naszym OFWCA wszystkie niezbędne i nowoczesne narzędzia, które usprawniają codzienną pracę np. System Polisowy Alwis, system do sprzedaży polis, system do sprzedaży ratalnej (Alwis Finanse), Skaner OC/AC i inne.

Ponadto w celu wsparcia rozwoju agentów w sprzedaży, zapewniamy unikalne szkolenia oraz webinary ze specjalistami. Na naszym blogu (www.blog.alwis.pl) w cyklu „Na Gorąco” rozpracowujemy trudne tematy z codziennej pracy agenta. Jesteśmy także zawsze „pod telefonem” w razie potrzeby merytorycznego wsparcia. Kwartalnie zaś wydajemy wewnętrzną gazetkę Alwis&Serwis, gdzie można znaleźć informacje o newsach w branży, wywiady z przedstawicielami Towarzystw, aktualności z życia firmy, a także wypowiedzi naszych agentów i pracowników (cykl „Ludzie Alwisa”). 

Bardzo ważną kwestią jest poczucie bezpieczeństwa, jakie daje Alwis swoim agentom w obliczu wyzwania, jakie stawiają restrykcyjne przepisy IDD i RODO oznaczają szereg dodatkowych obowiązków dla OFWCA. Alwis&Secura posiada profesjonalny dział, który czuwał nad dokładnym wdrożeniem nowych przepisów, a teraz nieustannie nadzoruje i kontroluje wszystkie ich obszary. Nasi agenci otrzymują pakiet niezbędnych dokumentów i wzorów druków (np.„Arkusze Rozpoznania potrzeb Klienta”) dostosowanych do wymagań IDD i RODO. Agenci nie zostają sami z wątpliwościami i kłopotami – nasi specjaliści pomagają rozwiązać wszystkie problemy, nawet te najtrudniejsze.

Aby trafić z naszymi produktami do potencjalnych klientów, stawiamy mocny nacisk na reklamę. Za pomocą szeregu narzędzi marketingowych aktywnie pozyskujemy nowych klientów, a także kreujemy pozytywny wizerunek firmy i zwiększamy rozpoznawalność naszych produktów. Naszym OFWCA  zapewniamy m.in.: własną stronę www, reklamę produktów w Internecie, spersonalizowane kreacje graficzne, materiały drukowane, mailingi i inne.

Natomiast ścisła współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi, dla których jesteśmy Partnerem Strategicznym, pozwala nam tworzyć szeroką ofertę produktową. Posiadamy szereg ubezpieczeń dedykowanych wyłącznie Alwis&Secura m.in.: Grupa Otwarta, Zdrowotne Alwis, Bezpieczne Podróże Alwis i inne. Wspólnie z Towarzystwami przeprowadzamy wyjątkowe kampanie reklamowe, co daje nam przewagę na rynku, a nasi agenci zyskują klientów. Warto zaznaczyć, że dzięki naszej spółce partnerskiej Alwis Finanse (www.alwisfinanse.pl), która specjalizuje się w produktach finansowych, agenci otrzymują możliwość sprzedaży polis na raty.

W Alwis&Secura działa również Klub Alwis Life (www.alwislife.pl) dla naszych najlepszych agentów. Ma na celu integrację najlepszych doradców ubezpieczeń życiowych i zdrowotnych, wymianę wiedzy dotyczącej efektywnej sprzedaży, wzajemną motywację oraz wspólny rozwój. Członkowie Klubu zyskują m.in.: wartościowe nagrody, unikalne szkolenia, wsparcie marketingowe, certyfikaty i dyplomy.

Tworzymy swoistą „spółdzielnię”, ponieważ dzielimy się z agentami własnymi zyskami. Dlatego utworzyliśmy system nadprowizji, dzięki któremu każdy agent co trzy miesiące może liczyć na ekstra premię (poza tym, co otrzymuje standardowo).     

Alwis&Secura

Otwórz z nami Oddział

W związku z rozwojem, Alwis&Secura poszukuje osób, które dołączą do naszego zespołu. Obecnie szukamy liderów, którzy będą brać udział w dalszym rozbudowaniu naszej sieci w województwie dolnośląskim i lubelskim.

Jeśli masz doświadczenie w branży ubezpieczeniowej lub finansowej, z łatwością nawiązujesz nowe kontakty i potrafisz zarządzać ludźmi, to szukamy właśnie Ciebie! Zapewniamy sprawdzony i potwierdzony sukcesami, kompletny model biznesowy, dzięki czemu oszczędzisz mnóstwo czasu i nie będziesz musieć wyłamywać już otwartych przez nas drzwi. Natomiast współpracownicy, których pozyskasz, otrzymają cały pakiet narzędzi, wsparcie i szereg korzyści, które usprawnią ich pracę. Warto zaznaczyć, że wraz z rozwojem Oddziału rosnąć będzie również Twoje wynagrodzenie.

W Alwis&Secura jesteśmy po prostu fair! Przyjazna, a wręcz rodzinna atmosfera jest podstawą, na której budujemy stabilną strukturę, która z każdym dniem rośnie w siłę.

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą sprawdź szczegóły i zostaw swoje zgłoszenie w formularzu na https://wspolpraca.alwis.pl/oddzial_praca.

Wacław Migacz

Prezes Zarządu Alwis&Secura

Artykuł sponsorowany – Sprawdź naszą ofertę współpracy