Generali Agro startuje z nową akcją promocyjną skierowaną do rolników. Jak możemy przeczytać, ubezpieczyciel zamierza rozdać aż 20 000 e-kodów o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka.

Akcja promocyjna dla rolników

Nowa akcja promocyjna Generali Agro skierowana jest do wszystkich rolników, którzy od 4 października do 10 listopada ubezpieczą swoje uprawy za pośrednictwem uprawnionego pośrednika Generali. Jak możemy przeczytać w promocji biorą udział polisy z opłaconą przez rolnika składką w wysokości co najmniej 300 zł (kwota dopłaty nie jest wliczana do tego limitu). Ubezpieczyciel wskazuje, że wystarczy, by ubezpieczony, po opłaceniu polisy, w trakcie wskazanego okresu zalogował się do portalu i-Rolnik, wypełnił formularz „Jesienne rozdanie e-kodów do Biedronki”, w którym między innymi poda numer zawartej umowy oraz zaakceptuje Regulamin Sprzedaży Premiowej. Warto dodać, że jeśli uczestnik promocji nie ma jeszcze konta w serwisie i-Rolnik, może je założyć wypełniając krótki formularz na dedykowanej ku temu stronie.

E-kod wysłany zostanie na prawidłowo podany adres e-mail w ciągu 10 dni od momentu rejestracji zgłoszonej do promocji polisy. Będzie można go wykorzystać w sklepach sieci Biedronka. Co ważne jest bezterminowy i nie traci ważności. Promocja skierowana jest do osób fizycznych.

Promocja zachęca do ubezpieczenia upraw

W tym roku ubezpieczenia dla rolników sprzedawane będą po raz pierwszy pod marką Generali Agro. Ubezpieczyciel stara się zwiększyć świadomość ubezpieczeniową swoich klientów i zachęcić ich do ubezpieczania upraw między innymi działaniami promocyjnymi.

– Od wielu lat pracujemy, by zwiększać świadomość ubezpieczeniową naszych klientów i wspierać ich w zarządzaniu ryzykiem w gospodarstwie rolnym. Aktualna promocja to kontynuacja tych działań. Chcemy w ten sposób zachęcić do ubezpieczania upraw także właścicieli mniejszych gospodarstw, którzy często rezygnują z zakupu ubezpieczenia, bo szukają oszczędności, a  w razie powstania szkody są narażeni na straty – coraz  częściej zdarzają się szkody całkowite, które niweczą efekt ciężkiej całorocznej pracy – mówi Krzysztof Mrówka, Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Rolnych w Generali Agro.

Ubezpieczenie upraw

Przypominamy, że w jesiennym sezonie sprzedaży ubezpieczeń upraw ochroną ubezpieczeniową w Generali Agro objęte mogą być zboża ozime (pszenica ozima, pszenica orkisz ozima, pszenżyto ozime, jęczmień ozimy, żyto ozime, mieszanka zbożowa ozima) oraz  rzepak ozimy od takich ryzyk jak ujemnych skutków przezimowania, wiosennych przymrozków, gradobicia, deszczu nawalnego i huraganu. Warto dodać, że ubezpieczyciel proponuje klientom, nowe rozwiązanie m.in. znacznie wcześniejsze objęcie ochroną upraw od ryzyka wiosennych przymrozków, niż jest to zapisane w ustawie. Odpowiedzialność ubezpieczyciela rozpoczyna się już od 21 marca i pozwala pokryć ewentualne straty już po ruszeniu wiosennej wegetacji. Rozszerzenie to jest dostępne w ramach specjalnej klauzuli, która dostępna jest w pakietach zawierających ryzyka ujemnych skutków przezimowania i przymrozków wiosennych.

Ubezpieczyciel kontynuuje również akcję rabatową, dzięki której kupujący polisę może otrzymać zniżkę w wysokości 20 procent, a na początku sezonu może ona wynieść nawet 25 procent.

Źródło:  Generali Agro