Google Moja Firma to zarówno narzędzie, jak i platforma powiązana bezpośrednio z Mapami Google, pozwalająca właścicielom biznesów na zarządzanie informacjami na temat ich działalności. Ważne jest odpowiednie zarządzanie treścią na temat firmy w Mapach Google. Ma to wpływ zarówno na pozycjonowanie Twojej firmy w wyszukiwarce Google, jak i na to, czy trafisz do odpowiedniej grupy docelowej, poszukującej oferowanych przez Ciebie usług. 

Widoczność w Internecie wpływa na zwiększenie sprzedaży 

Im lepiej widać Twoją firmę w sieci, tym więcej zapytań i odwiedzin uzyskasz. Aż 90% klientów szuka agenta w Internecie i na podstawie znalezionych tam informacji dokonuje wyboru. Dlatego dobre prowadzenie wizytówki jest tak ważne. Ułatwia potencjalnym klientom kontakt i zlokalizowanie firmy. Jest dodatkowym źródłem ruchu na stronie www lub wizyt bezpośrednich w biurze agenta. Potencjalny klient szukający ubezpieczenia w okolicy, dzięki tej wizytówce ma dużą szansę trafić na firmę agenta i skorzystać z jej usług. Regularne i prawidłowe prowadzenie wizytówki pozwala na lepsze wyszukiwanie (pozycjonowanie) firmy w Google na frazy ogólne np. „Ubezpieczenia Kraków”. Dodatkowo wpływa na wzrost zaufania potencjalnych klientów. Firma posiadająca wizytówkę Google Moja Firma uznawana jest za bardziej wiarygodną.  

Mapa Agentów uruchomiła nową usługę – prowadzenie wizytówki Twojej firmy 

Odpowiednie prowadzenie i pozycjonowanie wizytówki Google Moja Firma stanowi bardzo efektywne kosztowo i skuteczne medium do generowania jakościowych kontaktów z potencjalnymi klientami. Dlatego Mapa Agentów, jako miejsce, gdzie spotykają się agenci ubezpieczeniowi z ich potencjalnych klientami, postanowiła wyręczyć w tym swoich agentów. Zarządzanie wizytówką jest czasochłonne, wymaga staranności i systematyczności, a jak wiadomo czas agenta jest bezcenny. Dlatego Mapa Agentów przejmuje to zadanie. Zakładamy dla naszych agentów wizytówki, uzupełniamy je, aktualizujemy znajdujące się na nich treści i monitorujemy ich stan.  

Połącz swój profil na Mapie Agentów z wizytówką Moja Firma 

Posiadając profil na Mapie Agentów – największej bazie agentów ubezpieczeniowych w Polsce, możesz połączyć go z wizytówką Google Moja Firma. Dzięki temu, za każdym razem, kiedy ktoś opublikuje nową opinię o Twojej firmie na profilu Google Moja Firma – pojawi się ona także na Waszym profilu Mapy Agentów. Nie będziesz musiał także martwić się o aktualizację informacji w obu miejscach. Wystarczy, że zostaną zaktualizowane dane o firmie w Google Moja Firma, a Mapa Agentów zaciągnie je sama. To wygoda, oszczędność czasu i spójność przekazu. 

To po prostu się opłaca 

Jaką realną korzyść da Ci staranne prowadzenie wizytówki? Im lepiej widać Twoją firmę w sieci, tym więcej zapytań, odwiedzin… czyli więcej klientów i większa sprzedaż. Od momentu, kiedy wprowadziliśmy tę ofertę, prowadzenie wizytówek powierzyło nam już wielu agentów! Wejdź na www.mapaagentow.pl i zamów usługę wizytówka Google dla siebie! 

Artykuł partnera