wywiad

Jesteś agentem ubezpieczeniowym, ale Twoje zainteresowania i pasja wychodzą szerzej niż agencyjne biuro? Chcesz podzielić się swoim doświadczeniem w branży? Opowiedzieć o tym jak zaczynałeś i jakie przygody przytrafiły Ci się w codziennej pracy?

A może chcesz zerwać ze stereotypem agenta i pokazać swoje hobby i pasje?

Ruszamy z cyklem wywiadów z ludźmi z branży

Zerwij ze stereotypem agenta – nudziarza w krawacie. Chcemy przełamać stereotyp i pokazać, że agenci mają wiele zainteresowań, a ubezpieczenia są podstawą bezpiecznego bytu. Szukamy osób, którzy z pasją podchodzą nie tylko do swojej pracy, ale przede wszystkim do życia. Zadzwoń, napisz, a my pokażemy Cię światu!

Agenci ubezpieczeniowi bardzo często posiadają szeroką i fachową wiedzę, co powinno przekładać się na dobro klientów. Przekazywanie wiedzy dotyczącej tak skomplikowanej branży jaką są ubezpieczenia wymaga od nich wiele cech osobowościowych takich jak: dokładność, cierpliwość, empatia itp.

Jeśli chcesz podzielić się z nami i naszymi czytelnikami swoją pasją i doświadczeniem, jeśli chcesz opowiedzieć nam coś wyjątkowego, niecodziennego, smutnego, śmiesznego – skontaktuj się z nami.

Podziel się z nami swoją historią, która ukaże się na łamach naszego portalu. Odezwij się do nas na adres news@obau.pl.