Rozwój agencji ubezpieczeniowej w obecnych czasach może okazać się trudnym zadaniem. Doświadczenie pokazuje jednak, że rozwiązania oferowane przez program dla agentów SuperAgent to sprawdzony sposób nie tylko na usprawnienie tradycyjnej obsługi klientów, ale też zautomatyzowane procesów sprzedaży ubezpieczeń – a to już prosta droga do sukcesu.

Korzystasz z kilku narzędzi? Zamień je na jeden program!

Śmiało można stwierdzić, że branża ubezpieczeniowa jest bardzo dynamiczna. To z kolei sprawia, że agenci ubezpieczeniowi muszą zarządzać wieloma zadaniami oraz stale śledzić zmiany zachodzące na rynku. Stają również w obliczu znacznej konkurencji. Zdobycie i utrzymanie lojalnych klientów jest coraz trudniejsze. Większość pośredników ubezpieczeniowych zdaje już sobie sprawę z tego, że rozwój agencji ubezpieczeniowej wymaga różnorodnych narzędzi, które pomogą im zarządzać pracą a także usprawnią procesy obsługowe. Jednak nie wszyscy wiedzą, że można je zamienić na jeden program. SuperAgent to aplikacja, która łączy w sobie między innymi CRM, kalkulator oraz moduł rozliczeń. Ale to nie wszystko!

Zmaksymalizuj wyniki sprzedaży

Innowacyjne rozwiązania, które zastosowano w programie dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent podnoszą jakość obsługi klienta oraz znacznie skracają czas sprzedaży ubezpieczeń. Dzięki narzędziu nie musisz tracić czasu na wprowadzanie danych do kilku programów. Co więcej aplikacja może być użytkowana przez wszystkich pracowników, bez względu na to czy pracują w biurze czy w domu. Jeden program dla całej multiagencji usprawni wzajemną komunikację i ułatwi zarządzanie agencją ubezpieczeniową, także w warunkach pracy zdalnej. To wszystko realnie przekłada się na wyniki sprzedażowe.

Korzystaj ze wszystkich funkcjonalności już dziś

Zapewnij swoim pracownikom wsparcie obsługowe, sprzedawaj polisy z dowolnego miejsca, zautomatyzuj proces ofertowania, zwiększ ogólną wydajność zespołu, przechowuj dane, rozliczaj produkcję, uzyskaj dostęp do szerokiej oferty produktowej – nie trać czasu na integrację i korzystaj ze wszystkich funkcjonalności już dziś. Doświadczenie dotychczasowych użytkowników narzędzia pokazuje, że połączenie wiedzy z odpowiednim narzędziem sprzedażowym może być kluczem do sukcesu.

Jeśli chciałbyś przetestować program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent skontaktuj się ze specjalistami programu pod numerem telefonu 570 362 020 lub napisz na adres kontakt@super-agent.pl.

Warto dodać, że wdrażaniu aplikacji SuperAgent możesz liczyć na pełne wsparcie twórców narzędzia, nawet podczas przenoszenia danych z dowolnego systemu CRM jakp np. Insly, Fort, Agent m6, Polisa w Chmurze lub Microsoft Excel. A to cenna pomoc, szczególnie w dzisiejszych czasach.

Artykuł partnera