SuperAgent

Subskrypcje i opcje abonamentowe cieszą się wśród Polaków coraz większą popularnością. W abonamencie korzystamy m.in. z usług telekomunikacyjnych, telewizyjnych, opłacamy różnego rodzaju usługi domowe oraz korzystamy z takich platform jak Netflix, HBO GO lub Spotify. Oprócz wyżej wymienionych usług na popularności zyskują tzw. usługi rozwijające się. Są to usługi nowe, często kosztowne, ale bardzo przydatne i funkcjonalne. Do tej grupy możemy zaliczyć m.in. oprogramowania komputerowe, aplikacje mobilne lub platformy muzyczne. Czy wiecie, że Agenci Ubezpieczeniowi w swojej codziennej pracy również mogą skorzystać z opcji abonamentowej? Sprawdźcie jak działa SuperAgent – program dla Agentów Ubezpieczeniowych.

SuperAgent w dostępny w formie abonamentowej

Z raportu „SubskrypcjePL” wynika, że przeciętnie polski konsument posiada ok. 3,9 zobowiązań subskrypcyjnych. Model abonamentowy obejmuje przede wszystkim usługi telekomunikacyjne i telewizyjne (75%), usługi dla domu (69%), składki na ubezpieczenia (48%) oraz dostęp do usług VoD (42%)*.

Wypełnij Formularz – Wypróbuj SuperAgenta za darmo!

SuperAgent – program dla Agentów Ubezpieczeniowych należy do grupy tych rozwiązań, które powinny zainteresować Agentów. W formie abonamentowej już od pierwszego dnia mogą skorzystać ze wszystkich funkcjonalności takiego rozwiązania.

Program SuperAgent łączy zalety kalkulatora OC/AC i programu CRM, który zarządza w jednym miejscu wszystkimi sprawami związanymi z kompleksową obsługą Klientów. W ramach abonamentu Agenci zyskują:

  • Szybkie wyliczenie składki – w ciągu kilkudziesięciu sekund Agent otrzymuje wyliczenie składki we wszystkich Towarzystwach Ubezpieczeniowych.
  • Kalkulator i CRM w jednym – pozwala zadbać o profesjonalną obsługę Klienta. Porównuje składki i sprawnie zarządza kontaktami.
  • Automatyczne generowanie wznowień – ustawiając przypomnienia o kończących się polisach Klientów zostanie aktywowany alert dot. wznowień.
  • Bezpieczeństwo danych i RODO – program zapewnia odpowiednią ochronę danych za pomocą szyfrowanych połączeń i rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo danych w internecie.
  • Nieograniczony limit danych – można zapisywać dane i pliki bez obaw o zapełnienie nośnika danych. Za udostępnioną przestrzeń na dysku nie pobierane są dodatkowe opłaty.
  • Analizę Potrzeb Klienta – program pomaga przeprowadzić Analizę Potrzeb Klienta i drukuje stosowne oświadczenie oraz inne niezbędne dokumenty z poziomu programu.

Jeden abonament = multum możliwości

Obecnie w codziennej pracy Agenta liczy się czas. Klienci oczekują szybkiej i profesjonalnej obsługi, a Agenci szukają wsparcia i programów, które szybko i kompleksowo pomogą zadbać o zarządzenie kontaktami i wszystkimi dokumentami.

Dlaczego warto skorzystać z SuperAgenta w formie abonamentowej? Powodów jest kilka. Chodzi przede wszystkim o wygodę, łatwość korzystania oraz brak zobowiązań dot. współpracy dzięki opcji subskrypcji. Co ciekawe już od pierwszego dnia Agent może skorzystać ze wszystkich dostępnych Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Program w kilkadziesiąt sekund przelicza składki w kilkunastu firmach i przedstawia ofertę w różnych wariantach. Skutecznie przyśpiesza codzienną pracę sprawiając, że Klient będzie zadowolony z szybkiej obsługi, a Agent będzie mógł w jednym miejscu zarządzać wszystkimi kontaktami i obsłużyć jeszcze więcej interesantów. Szybkość, kompleksowość i multum możliwości. To wszystko gwarantuje SuperAgent, który można wypróbować zupełnie za darmo!

Fot i źródło: SuperUbezpieczenia.pl

*Raport „Subskrypcje PL”, opublikowany przez Fundację Digital Poland i firmę Straal we współpracy z Visa, TVN Player, UPC oraz MCI Capital

Artykuł sponsorowany – Sprawdź naszą ofertę współpracy