Doskonale rozumiemy, że powtarzające się zadania oraz wielokrotne wprowadzenie tych samych danych może zniechęcać do tego, by obsługiwać klientów z uśmiechem na twarzy. Dlatego zapewnij swoim pracownikom program sprzedażowy, który pozwoli im skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej agencji ubezpieczeniowej. 

Zadbaj o komfort swoich pracowników 

Od dawna powtarzamy, że odpowiednie narzędzia sprzedażowe mogą zwiększyć efektywność obsługi a także poprawić przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi zespołami. Z tego powodu automatyzacja wielu codziennych zadań związanych z procesem zawierania umów, a także dostęp do danych sprzedażowych z dowolnego urządzenia i w każdym miejscu stanowią ważny element programu SuperAgent. Wdrożone przez nas rozwiązania mają ułatwiać pracę tym osobom, które z nich korzystają – pracownikom agencji ubezpieczeniowej. Szczególnie, że stanowią oni największy atut Twojej agencji ubezpieczeniowej. Dlatego zapewnij im narzędzie, które będzie ich wspierało w wykonywaniu codziennych czynności obsługowych, dzięki czemu Twoi pracownicy będą mogli skupić się na tym w czym są najlepsi – na fachowym i merytorycznym kontakcie z klientem. 

Usprawnij wykonywanie czynności agencyjnych 

Z naszym programem Twój zespół nie musi tracić czasu na przełączenie się między kartami, logowanie się do portali poszczególnych ubezpieczycieli i dublowanie danych. Zamiast tego pracownicy mogą skupić się na tym, by zapewnić klientom Twojego biura jak najlepszą obsługę – tym bardziej, że podstawą działalności ubezpieczeniowej są relacje. Ale program sprzedażowy dla agentów SuperAgent to nie tylko szybki kalkulator i CRM, ale też narzędzie, która zwiększa wydajność pracy. Dlatego bez względu na to czy chcesz usprawnić pracę swojej agencji ubezpieczeniowej, czy szukasz odpowiedniego wsparcia dla swojego zespołu oferowane przez nas rozwiązania pozwolą zaoszczędzić czas, a co za tym idzie będą wpływały na rozwój Twojej agencji ubezpieczeniowej. 

Weryfikuj pracę swojej agencji ubezpieczeniowej 

Co więcej SuperAgent pozwala zweryfikować to, jak pracują poszczególni pracownicy dostarczając dane sprzedażowe w czasie rzeczywistym. Dzięki automatycznie tworzonym statystykom w module zarządzania agencją, w łatwy sposób sprawdzisz ile polis zostało wystawionych oraz ile zyskała Twoja firma. Pamiętaj o tym, że narzędzia do raportowania dają wgląd w to jak działa Twoja agencja ubezpieczeniowa, a co za tym idzie i w to, które jej elementy można poprawić, by zwiększyć sprzedaż. 

Zacznij korzystać z SuperAgenta – narzędzia, które jest odpowiednie dla Twojej agencji ubezpieczeniowej. Nasz program to cenne wsparcie w wykonywaniu czynności agencyjnych, dzięki czemu Twoi pracownicy mogą skupić się na najważniejszych zadaniach związanych z procesem zawierania umów ubezpieczeniowych. 

Artykuł partnera