wakacje

Getin Noble Bank rozszerza ofertę o ubezpieczenie turystyczne Grupy Europa Bezpieczna Wyprawa. Obecnie klienci oczekują już nie tylko podstawowych produktów bankowych, ale także dodatkowych usług i dostępu do kompleksowej oferty – podkreśla Członek Zarządu Getin Noble Banku Tomasz Misiak. 

Getin Noble Bank: „Do naszego portfolio dołącza produkt ubezpieczeniowy Bezpieczna Wyprawa”

Tomasz Misiak, Członek Zarządu Getin Noble Banku: „Obecnie klienci oczekują już nie tylko podstawowych produktów bankowych, ale także dodatkowych usług i dostępu do kompleksowej oferty. Chcemy zapewniać im taką możliwość, dlatego dzisiaj oferujemy znacznie więcej niż konto czy kartę płatniczą. Do naszego portfolio dołącza produkt ubezpieczeniowy Bezpieczna Wyprawa. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Grupą Europa, ponieważ oferuje jeden z najbardziej elastycznych i dopracowanych pakietów dostępnych dla osób wyjeżdżających za granicę, wśród których znajduje się wielu naszych Klientów”.

Ubezpieczenie zapewnia szeroką ochronę

Bezpieczna Wyprawa to produkt obejmujący ochroną min.: wydarzenia takie jak: nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, utrata, zniszczenie lub uszkodzenie bagażu, roszczenia z tytułu odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, opóźnienie bagażu lub lotu. Po zapłaceniu dodatkowej składki można rozszerzyć ochronę o ubezpieczenie sprzętu sportowego oraz koszty rezygnacji. Klienci banku mają do wyboru trzy warianty ubezpieczenia. Są to podstawowy, wygodny i komfortowy, z sumą ubezpieczenia kosztów leczenia od 100 do 700 tys. zł. Zapewnia to dużą elastyczność i daje możliwość stworzenia polisy dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Ubezpieczenie zapewnia szeroką ochronę, między innymi podczas amatorskiego uprawiania sportów letnich i zimowych. Bank oferuje ubezpieczenie turystyczne Bezpieczna Wyprawa jako Agent Towarzystwa Ubezpieczeniowego EUROPA S.A.

Źródło: www.prnews.pl