Open Life TU Życie wprowadza nowe ubezpieczenie grupowe w ramach grupy otwartej „Gotowa Ochrona”. Nowa oferta jest realizowana w ramach strategii rozwoju oferty ochronnej i grupowych ubezpieczeń pracowniczych.

Jak podkreśla Robert Lasota, dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Grupowych Open Life: „ W tym roku mocno stawiamy na ochronę i ubezpieczenia grupowe”. Aby przystąpić do umowy ubezpieczenia, nie potrzeba dodatkowych badań medycznych.

Produkt  oferowany jest  w 4 pakietach

„Gotowa Ochrona” jest oferowana w czterech pakietach.  Są to GO Ty i GO Ty+ dla osób zainteresowanych zabezpieczeniem własnego życia i zdrowia, oraz GO Wy i GO Wy+ dla tych, którzy chcieliby, żeby zakres ochrony obejmował również ich najbliższych. Każdy z pakietów jest dostępny w 6 wariantach zróżnicowanych pod względem zakresu ochrony, wysokości świadczeń i wysokości składki.

Mali przedsiębiorcy, właściciele jednoosobowych działalności – to do nich głównie skierowana jest oferta

Szef Open Life podkreśla, że z oferty mogą skorzystać w szczególności te osoby, które są właścicielami jednoosobowych firm: „W sumie ubezpieczeni mogą z aż 24 wariantów wybrać ten, który będzie dla nich najlepszy. Tak zróżnicowany koszyk to „dobry rynkowy standard” tego typu produktów i wygodne rozwiązanie dla tych osób, które nie mają dostępu do grupowych ubezpieczeń pracowniczych, a chciałyby skorzystać z efektu skali, jaki tego rodzaju produkty oferują. Z „Gotowej Ochrony” będą więc zadowoleni mali przedsiębiorcy, właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych, a także osoby zatrudnione, których pracodawcy nie mogą lub nie chcą zawrzeć ubezpieczenia grupowego na korzyść swoich pracowników”.

Najszerszy zakres „Gotowej Ochrony” oferuje pakiet GO Wy+.  Pakiet zakłada wypłatę świadczenia m.in. z tytułu pobytu ubezpieczonego lub jego partnera w szpitalu. Oprócz tego świadczenia otrzymamy po operacji chirurgicznej, ciężkiej chorobie, śmierci rodziców i teściów czy narodzin dziecka.  „Zgodnie z zapowiedziami konsekwentnie realizujemy strategię rozwoju oferty ochronnej i grupowych ubezpieczeń pracowniczych. „Gotowa Ochrona” to tylko jedna z wielu produktowych nowości, które zamierzamy wdrożyć w 2018 r.”.  – dodaje Robert Lasota.

Źródło: www.openlife.pl